További odalaink

Ballagás PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator
2016. május 23. hétfő, 05:27

Április 29-én zajlott a 12/B és a 13/A osztályok ballagása. Reggel még ugyan izgultunk az idő miatt, de végül az időjárás nekünk kedvezett. Minden a megszokott módon zajlott: az iskola virágba borult a ballagó osztályok termeivel együtt. A ballagó diákok kivonultak Kvaca Zsuzsanna tanárnő és Balla István tanár úr vezetésével. Ezután a Himnusz eléneklése következett, majd az itt maradó diákok, Orbán Alexandra és Tégi Marcell mondta el búcsúbeszédét.

Ezt követően az énekkar az Ismerős Arcok - Nélküled című számát, illetve a 13/A osztályfőnőkének kedvenc dalát, az ABBA – I Have A Dreamet adta elő, vezényelt: Nagy Zsuzsanna tanárnő. Ezután a hagyományos zászlóátadás következett, majd iskolánk igazgatónője Hókné Szelőczei Anna mondta el ünnepi beszédét és adta át a jutalmakat.

Végül nem megszokott módon a végzősök színes lufikat engedtek el az iskolától való elbúcsúzás jelképéül. Az ünnepség zárásaként a hozzátartozók köszöntötték a ballagó diákokat hatalmas virágcsokrok kíséretében.

Radicsné Békési Ildikó és a 11. B osztály

Módosítás dátuma: 2016. május 23. hétfő, 05:46

Támogatja a Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, web hosting. Valid XHTML and CSS.