További odalaink

Home Alapítvány
"Kiművelt emberfők" alapítvány PDF Nyomtatás E-mail

Alapítványunk célja, hogy tehetséges, szorgalmas, ill. szociálisan hátrányos helyzetű tanulóinkat segítse tudásuk gyarapításában, tehetségük kibontakoztatásában.

Ennek jegyében támogatást nyújt különböző tanulmányi programok, tanulmányutak (pl angliai és ausztriai utazás és nyelvtanfolyam), valamint rászoruló diákok nyelvvizsgadíjának finanszírozásához. Az alapítvány segítségével tudjuk jutalmakkal is elismerni a kimagasló teljesítményeket, pl a versenyek és pályázatok győzteseit (Idegen nyelvi akadályverseny, Ki mit tud, Az iskola legjobb közgazdásza és informatikusa, legkiválóbb diákja, különböző irodalmi és művészeti pályázatok)

Köszönjük az Önök eddigi megtisztelő támogatását, kérjük, hogy lehetőségeik függvényében a jövőben is támogassák céljaink megvalósulását, és kívánom, hogy a mai, értékválsággal küszködő világban érezzék annak bizonyságát, hogy befektetésük megtérült, mert jó ügy mellé álltak.

Támogatásukat a következő adó- illetve bankszámla-számokon várjuk:

Adószámunk: 191 49392 1 11

A K&H-nál vezetett bankszámlánk száma: 104 03631-363 10939-00000000

Alapítvány működésével kapcsolatos beszámolók, jelentések ide kattintva letölthetők (PDF)

Módosítás dátuma: 2013. november 21. csütörtök, 10:08

Támogatja a Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, web hosting. Valid XHTML and CSS.