További odalaink

 

 

 


feed-image Feed Entries
Home Eredményeink
Versenyeredmenyek


Legkiválóbb tanulóink a 2012/13-as tanévben PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2013. április 09. kedd, 06:23

AZ ISKOLA LEGJOBB KÖZGAZDÁSZA VERSENY  -  2012/2013.

9.b 10.a


1.

Balog Gabriella

2.

Jánosi Regina

3.

Varró Máté

10.b 11.a


1.

Mészáros Erik

2.

Gönczy Balázs

3.

Hegyesi Dávid

11.b 12.a


1.

Kockás Dávid

2.

Mózsik Klaudia

3.

Szuri Renátó
Verrasztó Krisztina

12.b 13.a


1.

Pintér Alexandra

2.

Berki Fruzsina

3.

Vajda Bence

 

ISKOLA LEGJOBB INFORMATIKUSA  VERSENY -  2012/2013.

12B/13A


Helyezés

Név

Oszt.

I.

Kováts Zoltán

13. A

II.

Krén László

12. B

III.

Ásbóth Dániel

12. B

11B/12A


Helyezés

Név

Osztály

I.

Juhász Benjamin

12. A

II.

Kovácsovics Dávid

12. A

III.

Villám Márk

12. A

10B/11A


Helyezés

Név

Osztály

I.

Székely Lóránd

10. B

II.

Olajos Dóra

10. B

III.

Paksi Dávid
Nagy László

10. B
10. B

9B/10A


Helyezés

Név

Osztály

I.

Fauser Péter

10. A

II.

Hatvani Ádám

10. A

III.

Laczó Levente
Tóth Tamás

10. A
10. A

9A


Helyezés

Név

Osztály

I.

Istenes Máté

9. A

II.

Kuris Dávid

9. A

III.

Bondor Csaba

9. A

KIVÁLÓ  NYELVTANULÓ -  2012/2013.


NÉV:

Helyezés:

Fábián Alíz 10/A
(angol középhaladó)

III.

Tamasics Ádám 11/A
(angol-haladó)

II.

Kovássy Levente  11/B
(angol haladó)

I.

Varga Dorina 11/A
két nyelv: ( német és angol-kezdő)

I.

Módosítás dátuma: 2013. április 09. kedd, 06:27
 
A 2009/10-es tanévben tanulóink által elért eredmények PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2011. január 23. vasárnap, 10:40

 

Verseny elnevezése

Szintje

Elért helyezés

Versenyző/k neve

Felkészítő tanár

Rangadó adózási verseny

országos (tévés szuperdöntő)

1.

Eckl Kitti, Fehér Alexandra, Horváth Ádám, László Andrea, Sipos Aliz

Verbó Árpádné

JA Titan gazdasági játék

országos

5.

Áchim Éva, Iglódi Attila, Oláh Balázs

Prohászka Sarolta

Libra szoftverhasználati verseny

országos

3.

Énisz Erika, Horváth Adél, Tóth Márta

Nick Ferenc

OSZTV gazdálkodási feladatok

országos

100%-os jeles részeredmény a szakmai vizsgán

Tóth Márta, Horváth Adél

Nick Ferenc

SZÉTV üzleti gazdaságtan

országos

9.

Budai Dániel

Prohászka Sarolta

Musicalbajnokság

országos

1.

László Kata

 

Népdaléneklési verseny

megyei

Arany minősítés

László Kata

Pap Adrienn

Kenguru matematika

megyei

országos

1.

25.

Kuczmann Ákos

Radicsné Békési Ildikó

Kenguru matematika

megyei

országos

1.

40.

Herold Tamás

Fekete Éva

Zrínyi-Gordiusz matematika

megyei

1.

Radics Balázs

Fekete Éva

Édes anyanyelvünk

megyei

1.

Pertl Tamara

Ferencz László

Az iskola legkiválóbb tanulója

iskolai

1.

Mészáros Gergő

 

Az iskola kiváló nyelvtanulói 1 nyelvből

iskolai

1.

2.

3.

Lukács Balázs

Mészáros Gergő

 

 

Az iskola kiváló nyelvtanulói 2 nyelvből

iskolai

1.

2.

3.

Sárai Dorottya

Tóth-Kása Ádám

 

 

Az iskola legjobb közgazdásza

iskolai

 

Budai Dániel

 

Az iskola legjobb informatikusa

iskolai

 

Tóth Béla

 

 

 

 

Módosítás dátuma: 2011. január 23. vasárnap, 10:44
 



Támogatja a Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, web hosting. Valid XHTML and CSS.